Woonzorgcentrum Keienhof

Waar kan je ons bereiken?

Het WZC Keienhof is toegankelijk voor zorgbehoevende bejaarden van 65 jaar en ouder.

De directeur of de opnameverantwoordelijke staat in voor een warm en professioneel onthaal van de nieuwe resident. Familie en personeelsleden worden bij de opname betrokken.

Het woonzorgcentrum Keienhof heeft een erkenning voor 89 bedden.

In het centrum onderscheiden we twee zorgafdelingen: het Buitenhof is een open zorgafdeling met 50 eenpersoonskamers en 4 tweepersoonskamers, het Binnenhof is een gesloten zorgafdeling gericht op personen met dementie en beschikt over 20 eenpersoonskamers en 4 tweepersoonskamers. Daarnaast beschikt het woonzorgcentrum over drie bedden voor kortverblijf voor de tijdelijke opvang en verzorging van ouderen die zorg of toezicht nodig hebben.

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 17.45 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 23-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Dinsdag 24-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 17.45 tot 20.00 uur
Woensdag 25-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag 26-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag 27-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdag 28-09-2019gesloten
Zondag 29-09-2019gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Allerheiligenvrijdag 1 november 2019
Sluitingsdag Wapenstilstandmaandag 11 november 2019
Sluitingsdag Feest van de Dynastievrijdag 15 november 2019
Sluitingsdag kerstavonddinsdag 24 december 2019
Sluitingsdag Kerstmiswoensdag 25 december 2019
Sluitingsdag tweede kerstdagdonderdag 26 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodevrijdag 27 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodemaandag 30 december 2019
Sluitingsdag oudjaardinsdag 31 december 2019
Sluitingsdag nieuwjaarwoensdag 1 januari 2020

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Geert Roggen (Directeur) geert.roggen@ocmw.tienen.be
Eddy Wullaert (Hoofdverpleegkundige) 016 80 18 10 eddy.wullaert@ocmw.tienen.be
Tine Melotte (Hoofd bewonerszorg) 016 80 18 00 tine.melotte@ocmw.tienen.be
Inne Reniers (Maatschappelijk werker) 016 80 18 03 inne.reniers@ocmw.tienen.be
Karla Willems (Maatschappelijk werker) 016 80 18 03 karla.willems@ocmw.tienen.be
Evelyne Jacques (Deskundige onthaal en administratie) 016 80 18 08 evelyne.jacques@ocmw.tienen.be
Ingrid Plu (Ergotherapeute) 016 80 18 04 ingrid.plu@ocmw.tienen.be
Nancy Paulis (Animator) 016 80 18 06 nancy.paulus@ocmw.tienen.be