Woonzorgcentrum Keienhof

Waar kan je ons bereiken?

Het WZC Keienhof is toegankelijk voor zorgbehoevende bejaarden van 65 jaar en ouder.

De directeur of de opnameverantwoordelijke staat in voor een warm en professioneel onthaal van de nieuwe resident. Familie en personeelsleden worden bij de opname betrokken.

Het woonzorgcentrum Keienhof heeft een erkenning voor 89 bedden.

In het centrum onderscheiden we twee zorgafdelingen: het Buitenhof is een open zorgafdeling met 50 eenpersoonskamers en 4 tweepersoonskamers, het Binnenhof is een gesloten zorgafdeling gericht op personen met dementie en beschikt over 20 eenpersoonskamers en 4 tweepersoonskamers. Daarnaast beschikt het woonzorgcentrum over drie bedden voor kortverblijf voor de tijdelijke opvang en verzorging van ouderen die zorg of toezicht nodig hebben.

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 2-03-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Dinsdag 3-03-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Woensdag 4-03-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag 5-03-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag 6-03-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdag 7-03-2020gesloten
Zondag 8-03-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag paasmaandagmaandag 13 april 2020
Sluitingsdag Dag van de Arbeidvrijdag 1 mei 2020
Sluitingsdag Hemelvaartdonderdag 21 mei 2020
Sluitingsdag pinkstermaandagmaandag 1 juni 2020
Sluitingsdag personeelsdagvrijdag 19 juni 2020
Afwijkende openingsuren zomerdienstwoensdag 1 juli 2020 tot maandag 31 augustus 2020
Sluitingsdag nationale feestdagdinsdag 21 juli 2020
Sluitingsdag Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluitingsdag Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting eindejaarsperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Geert Roggen (Directeur) geert.roggen@ocmw.tienen.be
Eddy Wullaert (Hoofdverpleegkundige) 016 80 18 10 eddy.wullaert@ocmw.tienen.be
Tine Melotte (Hoofd bewonerszorg) 016 80 18 00 tine.melotte@ocmw.tienen.be
Inne Reniers (Maatschappelijk werker) 016 80 18 03 inne.reniers@ocmw.tienen.be
Karla Willems (Maatschappelijk werker) 016 80 18 03 karla.willems@ocmw.tienen.be
Evelyne Jacques (Deskundige onthaal en administratie) 016 80 18 08 evelyne.jacques@ocmw.tienen.be
Ingrid Plu (Ergotherapeute) 016 80 18 04 ingrid.plu@ocmw.tienen.be
Nancy Paulis (Animator) 016 80 18 06 nancy.paulus@ocmw.tienen.be