Samenstelling raad voor maatschappelijk welzijn

De raad voor maatschappelijk welzijn stippelt het algemeen beleid van het OCMW uit en neemt de beslissingen in verband met de werking van het OCMW.

De samenstelling van de raad is dezelfde als deze van de gemeenteraad.

De OCMW-raad vergadert elke laatste donderdag van de maand, aansluitend op de zitting van de gemeenteraad. De vergaderingen van de raad voor maatschappelijk welzijn zijn in principe openbaar. Onder bepaalde voorwaarden kan de raad wel beslissen dat een vergadering achter gesloten deuren plaatsvindt. Wanneer het om personen gaat worden de agendapunten altijd in besloten zitting behandeld.


 

Voorzitter

 
 Lucia Dewolfs

Lucia Dewolfs (N-VA)                                               
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
lucia.dewolfs@tienen.be

 

Raadsleden CD&V

 

Wim Berge

Wim Bergé 
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen 
wim.berge@tienen.be

 Jan Debroeck

Jan Debroeck 
jan.debroeck@tienen.be

Bart Maes

Bart Maes 
bart.maes@tienen.be

Nicky Martens

Nicky Martens
nicky.martens@tienen.be

 Katrien Partyka

Katrien Partyka 
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
burgemeester@tienen.be
 Dirk Smolders

Dirk Smolders
dirk.smolders@tienen.be

 Werner Thomas

Werner Thomas
werner.thomas@tienen.be

 Liesbeth Vanderloock

Liesbeth Vanderloock
liesbeth.vanderloock@tienen.be

 

Raadsleden Groen

 
Tom Roovers

Paul De Cort
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
paul.decort@tienen.be

Tom Roovers

Tom Roovers 
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tom.roovers@tienen.be
Karin Struyf

Karin Struyf 
karin.struyf@tienen.be

 

Raadsleden N-VA

 

 

 

 

 

Nina Ercegovic
nina.ercegovic@tienen.be

 Rudi Hendrickx

Rudi Hendrickx
rudi.hendrickx@tienen.be

Gijsbrecht Huts

Gijsbrecht Huts 
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
gijsbrecht.huts@tienen.be
 Ine Tombeur

Ine Tombeur
P/a Kabbeekvest 110 bus 1 - 3300 Tienen
ine.tombeur@tienen.be

 

Raadsleden Open VLD

 
 Bram Delvaux

Bram Delvaux 
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
bram.delvaux@tienen.be

Peter Loozen

Peter Loosen
peter.loosen@tienen.be

 Eddy Poffé

Eddy Poffé
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen 
eddy.poffe@tienen.be

 Rita Vanlangendonck

Rita Vanlangendonck
rita.vanlangendonck@tienen.be

 

Raadsleden sp.a

 
 


Myriam Cosse
myriam.cosse@tienen.be

 Nele Daenen

Nele Daenen
nele.daenen@tienen.be
 Jean Defau

Jean Defau 
jean.defau@tienen.be
 David Geladé

David Geladé 
david.gelade@tienen.be
 Daniel Vanluyten

Daniel Vanluyten 
daniel.vanluyten@tienen.be

 

Raadsleden Vlaams Belang

 
 
Joël Dereze

Joël Dereze
joel.dereze@tienen.be
 
Sabrina Willems

Sabrina Willems
sabrina.willems@tienen.be

 

Tienen Vooruit!



  Christophe Hendrickx
christophe.hendrickx@tienen.be
Jos Mombaers

Jos Mombaers
jos.mombaers@tienen.be

 


Els Moyens
els.moyens@tienen.be
 Bernard Vandereyken


Bernard Vandereyken 
bernard.vandereyken@tienen.be