Bijzonder comité voor de sociale dienst (BCSD)

Het bijzonder comité voor de sociale dienst behandelt aanvragen op het gebied van individuele financiële en sociale dienstverlening. De zittingen zijn niet openbaar.

Voorzitter

 

Ine Tombeur

Ine Tombeur (N-VA)
P/a Kabbeekvest 110 bus 1 - 3300 Tienen
ine.tombeur@tienen.be

 

 

 

 

 

 

 

 

Leden

 Nina Ergecovic

Nina Ercegovic
nina.ercegovic@tienen.be 

 

 

Lise-Marie Kinnaer

Lise-Marie Kinnaer (CD&V)
lisemarie.kinnaer@tienen.be

 

 

 Jos Mombaers


 Jos Mombaers (Tienen Vooruit!)
 jos.mombaers@tienen.be

 

Bart Thomas

Bart Thomas (sp.a)
bart.thomas@tienen.be

 

Dirk Smolders

 

Dirk Smolders (CD&V)
dirk.smolders@tienen.be    

 

Christine Stryckmans

 

Christine Stryckmans (Groen)
christine.stryckmans@tienen.be

 

 Fabio Vanderlinden

Fabio Vanderlinden (N-VA)
fabio.vanderlinden@tienen.be

 

 

Rita Vanlangendonck

Rita Vanlangendonck (Open VLD)
rita.vanlangendonck@tienen.be