Administratie en onthaal

Waar kan je ons bereiken?

Het samenbrengen van verschillende diensten in het Sociaal Huis op één locatie heeft duidelijk drempelverlagend gewerkt want dagelijks melden zich een honderdtal personen aan bij de frontoffice. Meer dan de helft daarvan heeft een afspraak met een maatschappelijk werker van het OCMW.

Doordat het OCMW in het Sociaal Huis beschikt over tien ontvangstlokalen, kan de wachttijd voor cliënten en gebruikers beperkt gehouden worden. Via de frontoffice wordt namelijk iedereen doorverwezen om zo snel mogelijk geholpen te worden door de juiste persoon. In deze lokalen kunnen alle cliënten ontvangen worden in een professioneel kader met maximale garantie voor hun privacy.

Waarvoor kan je bij ons terecht?

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 2-03-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Dinsdag 3-03-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Woensdag 4-03-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag 5-03-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag 6-03-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdag 7-03-2020gesloten
Zondag 8-03-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag paasmaandagmaandag 13 april 2020
Sluitingsdag Dag van de Arbeidvrijdag 1 mei 2020
Sluitingsdag Hemelvaartdonderdag 21 mei 2020
Sluitingsdag pinkstermaandagmaandag 1 juni 2020
Sluitingsdag personeelsdagvrijdag 19 juni 2020
Afwijkende openingsuren zomerdienstwoensdag 1 juli 2020 tot maandag 31 augustus 2020
Sluitingsdag nationale feestdagdinsdag 21 juli 2020
Sluitingsdag Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluitingsdag Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting eindejaarsperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Sandra Cartledge (Gegrad. medisch secretaresse) 016 80 11 68 sandra.cartledge@ocmw.tienen.be
Deborah Willems (Algemeen bediende) 016 80 11 20 deborah.willems@ocmw.tienen.be
Evy Caversoons (Algemeen bediende) 016 80 11 36 evy.caversoons@ocmw.tienen.be
Jean Closset (Algemeen bediende) 016 80 11 43 jean.closset@ocmw.tienen.be
Jeroen Drossart (Algemeen bediende) 016 80 11 41 jeroen.drossart@ocmw.tienen.be
Kathleen Beelen (Algemeen bediende) 016 80 11 34 kathleen.beelen@ocmw.tienen.be
Rita Stoffelen (Algemeen bediende) 016 80 11 26 rita.stoffelen@ocmw.tienen.be
Ewa Rutkiewicz (Administratief medewerker) 016 80 11 46 ewa.rutkiewicz@ocmw.tienen.be