Administratie en onthaal

Waar kan je ons bereiken?

Het samenbrengen van verschillende diensten in het Sociaal Huis op één locatie heeft duidelijk drempelverlagend gewerkt want dagelijks melden zich een honderdtal personen aan bij de frontoffice. Meer dan de helft daarvan heeft een afspraak met een maatschappelijk werker van het OCMW.

Doordat het OCMW in het Sociaal Huis beschikt over tien ontvangstlokalen, kan de wachttijd voor cliënten en gebruikers beperkt gehouden worden. Via de frontoffice wordt namelijk iedereen doorverwezen om zo snel mogelijk geholpen te worden door de juiste persoon. In deze lokalen kunnen alle cliënten ontvangen worden in een professioneel kader met maximale garantie voor hun privacy.

Waarvoor kan je bij ons terecht?

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 17.45 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 23-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Dinsdag 24-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 17.45 tot 20.00 uur
Woensdag 25-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag 26-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag 27-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdag 28-09-2019gesloten
Zondag 29-09-2019gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Allerheiligenvrijdag 1 november 2019
Sluitingsdag Wapenstilstandmaandag 11 november 2019
Sluitingsdag Feest van de Dynastievrijdag 15 november 2019
Sluitingsdag kerstavonddinsdag 24 december 2019
Sluitingsdag Kerstmiswoensdag 25 december 2019
Sluitingsdag tweede kerstdagdonderdag 26 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodevrijdag 27 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodemaandag 30 december 2019
Sluitingsdag oudjaardinsdag 31 december 2019
Sluitingsdag nieuwjaarwoensdag 1 januari 2020

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Sandra Cartledge (Gegrad. medisch secretaresse) 016 80 11 68 sandra.cartledge@ocmw.tienen.be
Deborah Willems (Algemeen bediende) 016 80 11 20 deborah.willems@ocmw.tienen.be
Evy Caversoons (Algemeen bediende) 016 80 11 20 evy.caversoons@ocmw.tienen.be
Jean Closset (Algemeen bediende) 016 80 11 43 jean.closset@ocmw.tienen.be
Jeroen Drossart (Algemeen bediende) 016 80 11 41 jeroen.drossart@ocmw.tienen.be
Kathleen Beelen (Algemeen bediende) 016 80 11 34 kathleen.beelen@ocmw.tienen.be
Rita Stoffelen (Algemeen bediende) 016 80 11 26 rita.stoffelen@ocmw.tienen.be
Ewa Rutkiewicz (Administratief medewerker) 016 80 11 46 ewa.rutkiewicz@ocmw.tienen.be