Algemeen maatschappelijk werk

Waar kan je ons bereiken?

  • Sociaal Huis

    Kabbeekvest 110 bus 1
    3300 Tienen

Bij deze dienst kan je terecht voor:

  • leefloon;
  • steunverlening;
  • tussenkomst in waarborg, huur en energiekosten;
  • tussenkomst in medische kosten en babyvoeding;
  • tussenkomst in schoolkosten;
  • informatie en administratieve hulp;
  • budgetbeheer en budgetbegeleiding.

SD werkt op afspraak

Zitdagen maatschappelijk werkers

  Maandag Dinsdag Woensdag Vrijdag
An Denhaen 13.15-16.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur
Marijke Gillet 13.15-16.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur
Cindy Vandijck 08.30-12.00 uur 13.15-16.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur
Katrien Appeltans 08.30-12.00 uur 13.15-16.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur
Katrien Vandevelde 08.30-12.00 uur 13.15-16.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur
Katrijn Beelen 08.30-12.00 uur 13.15-16.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur
Robin Hendrickx 08.30-12.00 uur 13.15-16.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur
Jo Pallen 13.15-16.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur
Sonia Guilmet 08.30-12.00 uur 13.15-16.00 uur 08.30-12.00 uur

08.30-12.00 uur

Leen Hoebrechts 13.15-16.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur

08.30-12.00 uur

Ulrieke Maes 13.15-16.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur
Thomas Minnen 13.15-16.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur 08.30-12.00 uur

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 17.45 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 23-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Dinsdag 24-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 17.45 tot 20.00 uur
Woensdag 25-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag 26-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag 27-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdag 28-09-2019gesloten
Zondag 29-09-2019gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Allerheiligenvrijdag 1 november 2019
Sluitingsdag Wapenstilstandmaandag 11 november 2019
Sluitingsdag Feest van de Dynastievrijdag 15 november 2019
Sluitingsdag kerstavonddinsdag 24 december 2019
Sluitingsdag Kerstmiswoensdag 25 december 2019
Sluitingsdag tweede kerstdagdonderdag 26 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodevrijdag 27 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodemaandag 30 december 2019
Sluitingsdag oudjaardinsdag 31 december 2019
Sluitingsdag nieuwjaarwoensdag 1 januari 2020

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Sonia Guilmet (Teamcoördinator) 016 80 11 23 sonia.guilmet@ocmw.tienen.be
An Denhaen (Maatschappelijk werker) 016 80 11 25 an.denhaen@ocmw.tienen.be
Cindy Vandijck (Maatschappelijk werker) 016 80 11 44 cindy.vandijck@ocmw.tienen.be
Jo Pallen (Maatschappelijk werker) 016 80 11 40 jo.pallen@ocmw.tienen.be
Katrien Appeltans (Maatschappelijk werker) 016 80 11 32 katrien.appeltans@ocmw.tienen.be
Katrien Vandevelde (Maatschappelijk werker) 016 80 11 22 katrien.vandevelde@ocmw.tienen.be
Katrijn Beelen (Maatschappelijk werker) 016 80 11 64 katrijn.beelen@ocmw.tienen.be
Leen Hoebrechts (Maatschappelijk werker) 016 80 11 80 leen.hoebrechts@ocmw.tienen.be
Marijke Gillet (Maatschappelijk werker) 016 80 11 35 marijke.gillet@ocmw.tienen.be
Pascale Cornelis (Maatschappelijk werker) 016 80 11 29 pascale.cornelis@ocmw.tienen.be
Robin Hendrickx (Maatschappelijk werker) 016 80 11 55 robin.hendrickx@ocmw.tienen.be
Thomas Minnen (Maatschappelijk werker) 016 80 11 33 thomas.minnen@ocmw.tienen.be
Ulrieke Maes (Maatschappelijk werker) 016 80 11 38 ulrieke.maes@ocmw.tienen.be
Wendy Preuveneers (Maatschappelijk werker) 016 80 11 33 wendy.preuveneers@ocmw.tienen.be