Vreemdelingen

Waar kan je ons bereiken?

  • Sociaal Huis

    Kabbeekvest 110
    3300 Tienen

Bij het team Vreemdelingenzaken kunnen inwoners van Tienen die niet beschikken over de Belgische nationaliteit terecht voor:

  • leefloon;
  • equivalent leefloon;
  • steunverlening (bv. huurwaarborg, medische kosten, babyvoeding, enz.);
  • psychosociale bijstand;
  • administratieve ondersteuning;
  • procedurebegeleiding.

De toekenning van financiële hulp wordt steeds voorafgegaan door een sociaal onderzoek, uitgevoerd door een van de maatschappelijk werkers. Inwoners zonder wettig verblijf kunnen enkel een tussenkomst bekomen in de kostprijs van dringende medische hulp.

Hiernaast staan de maatschappelijk werkers van het team Vreemdelingenzaken ook in voor de begeleiding van de bewoners van het Lokaal Opvanginitiatief (LOI) dat door het OCMW van Tienen beheerd wordt onder toezicht van Fedasil.

 Banner werken op afspraak

Zitdagen maatschappelijke werkers (maandag en donderdag op afspraak)

  Maandag Dinsdag Donderdag Vrijdag
Daisy Claes 09.00-11.30 uur 09.00-11.30 uur 13.15-16.00 uur  
Dries Geuth 09.00-11.30 uur 09.00-11.30 uur 13.15-16.00 uur 09.00-11.30 uur
Melissa Hendrickx 09.00-11.30 uur 09.00-11.30 uur 13.15-16.00 uur 09.00-11.30 uur
Antonella Porcelli 09.00-11.30 uur 09.00-11.30 uur 13.15-16.00 uur 09.00-11.30 uur
Sabina Timmermans 09.00-11.30 uur 09.00-11.30 uur  13.15-16.00 uur  
Fren Vanderveken 09.00-11.30 uur 09.00-11.30 uur 13.15-16.00 uur  

 

 

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 17.45 tot 20.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 23-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Dinsdag 24-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 17.45 tot 20.00 uur
Woensdag 25-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag 26-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag 27-09-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdag 28-09-2019gesloten
Zondag 29-09-2019gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Allerheiligenvrijdag 1 november 2019
Sluitingsdag Wapenstilstandmaandag 11 november 2019
Sluitingsdag Feest van de Dynastievrijdag 15 november 2019
Sluitingsdag kerstavonddinsdag 24 december 2019
Sluitingsdag Kerstmiswoensdag 25 december 2019
Sluitingsdag tweede kerstdagdonderdag 26 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodevrijdag 27 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodemaandag 30 december 2019
Sluitingsdag oudjaardinsdag 31 december 2019
Sluitingsdag nieuwjaarwoensdag 1 januari 2020

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Fren Vanderveken (Teamcoördinator) 016 80 11 59 fren.vanderveken@ocmw.tienen.be
Antonella Porcelli (Maatschappelijk werker) 016 80 11 48 antonella.porcelli@ocmw.tienen.be
Daisy Claes (Maatschappelijk werker) 016 80 11 45 daisy.claes@ocmw.tienen.be
Dries Geuth (Maatschappelijk werker) 016 80 11 72 dries.geuth@ocmw.tienen.be
Melissa Hendrickx (Maatschappelijk werker) 016 80 11 13 melissa.hendrickx@ocmw.tienen.be
Sabina Timmermans (Maatschappelijk werker) 016 80 11 52 sabina.timmermans@ocmw.tienen.be
Vicky Vanrijkel (Maatschappelijk werker) vicky.vanrijkel@ocmw.tienen.be