Vreemdelingen

Waar kan je ons bereiken?

  • Sociaal Huis

    Kabbeekvest 110
    3300 Tienen

Bij het team Vreemdelingenzaken kunnen inwoners van Tienen die niet beschikken over de Belgische nationaliteit terecht voor:

  • leefloon;
  • equivalent leefloon;
  • steunverlening (bv. huurwaarborg, medische kosten, babyvoeding, enz.);
  • psychosociale bijstand;
  • administratieve ondersteuning;
  • procedurebegeleiding.

De toekenning van financiële hulp wordt steeds voorafgegaan door een sociaal onderzoek, uitgevoerd door een van de maatschappelijk werkers. Inwoners zonder wettig verblijf kunnen enkel een tussenkomst bekomen in de kostprijs van dringende medische hulp.

Hiernaast staan de maatschappelijk werkers van het team Vreemdelingenzaken ook in voor de begeleiding van de bewoners van het Lokaal Opvanginitiatief (LOI) dat door het OCMW van Tienen beheerd wordt onder toezicht van Fedasil.

 Banner werken op afspraak

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 8-06-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Dinsdag 9-06-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Woensdag 10-06-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Donderdag 11-06-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.00 uur
Vrijdag 12-06-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 15.00 uur
Zaterdag 13-06-2020gesloten
Zondag 14-06-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag personeelsdagvrijdag 19 juni 2020
Sluitingsdag nationale feestdagdinsdag 21 juli 2020
Sluitingsdag Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluitingsdag Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting eindejaarsperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Fren Vanderveken (Teamcoördinator) 016 80 11 59 fren.vanderveken@ocmw.tienen.be
Antonella Porcelli (Maatschappelijk werker) 016 80 11 48 antonella.porcelli@ocmw.tienen.be
Melissa Hendrickx (Maatschappelijk werker) 016 80 11 13 melissa.hendrickx@ocmw.tienen.be
Sabina Timmermans (Maatschappelijk werker) 016 80 11 52 sabina.timmermans@ocmw.tienen.be
Viana Hamgham (Maatschappelijk werker) 016 80 11 72 viana.hamgham@ocmw.tienen.be
Vicky Vanrijkel (Maatschappelijk werker) vicky.vanrijkel@ocmw.tienen.be