Algemeen maatschappelijk werk

Waar kan je ons bereiken?

  • Sociaal Huis

    Kabbeekvest 110 bus 1
    3300 Tienen

Bij deze dienst kan je terecht voor:

  • leefloon;
  • steunverlening;
  • tussenkomst in waarborg, huur en energiekosten;
  • tussenkomst in medische kosten en babyvoeding;
  • tussenkomst in schoolkosten;
  • informatie en administratieve hulp;
  • budgetbeheer en budgetbegeleiding.

SD werkt op afspraak

 

Openingsuren

Maandag van 07.30 tot 13.30 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Dinsdag van 07.30 tot 13.30 uur
Woensdag van 07.30 tot 13.30 uur
Donderdag van 07.30 tot 13.30 uur
Vrijdag van 07.30 tot 13.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 17-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur, van 18.00 tot 20.00 uur
Dinsdag 18-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur
Woensdag 19-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur
Donderdag 20-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur
Vrijdag 21-08-2020 van 07.30 tot 13.30 uur
Zaterdag 22-08-2020gesloten
Zondag 23-08-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluitingsdag Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting eindejaarsperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
An Denhaen (Maatschappelijk werker) 016 80 11 25 an.denhaen@ocmw.tienen.be
Cindy Vandijck (Maatschappelijk werker) 016 80 11 44 cindy.vandijck@ocmw.tienen.be
Jo Pallen (Maatschappelijk werker) 016 80 11 40 jo.pallen@ocmw.tienen.be
Katrien Appeltans (Maatschappelijk werker) 016 80 11 32 katrien.appeltans@ocmw.tienen.be
Katrien Vandevelde (Maatschappelijk werker) 016 80 11 22 katrien.vandevelde@ocmw.tienen.be
Katrijn Beelen (Maatschappelijk werker) 016 80 11 64 katrijn.beelen@ocmw.tienen.be
Leen Hoebrechts (Maatschappelijk werker) 016 80 11 80 leen.hoebrechts@ocmw.tienen.be
Marijke Gillet (Maatschappelijk werker) 016 80 11 35 marijke.gillet@ocmw.tienen.be
Pascale Cornelis (Maatschappelijk werker) 016 80 11 29 pascale.cornelis@ocmw.tienen.be
Robin Hendrickx (Maatschappelijk werker) 016 80 11 55 robin.hendrickx@ocmw.tienen.be
Thomas Minnen (Maatschappelijk werker) 016 80 11 33 thomas.minnen@ocmw.tienen.be
Ulrieke Maes (Maatschappelijk werker) 016 80 11 38 ulrieke.maes@ocmw.tienen.be